INTERAKTYWNA BAZA
REGIONALNEGO SYSTEMU USŁUG

Pełny dostęp do Interaktywnej Bazy dla członków RSU

Monitoring RSU

Szybki kontakt

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego Departament Polityki Regionalnej

Kościuszki 89/91
Olsztyn
Warmińsko-Mazurskie
10-552
Polska

89 521 93 00

89 521 93 09

http://bazarsu.warmia.mazury.pl

Aktualności

Wejście w życie rozporządzenia Ministra Rozwoju zmieniającego rozporządzenie z dnia 24 maja 2011 r. w sprawie Krajowego Sytemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Przypominamy, że 11 sierpnia br. weszło w życie rozporządzenie Ministra Rozwoju zmieniające rozporządzenie z dnia 24 maja 2011 r. w sprawie Krajowego Sytemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Rozporządzenie to stanowi podstawę do prowadzenia rejestracji podmiotów świadczących usługi rozwojowe podlegające współfinansowaniu w ramach regionalnych programów operacyjnych na lata 2014-2020.

Podmioty świadczące usługi rozwojowe w ramach KSU mają czas do 10 października br. na zaktualizowanie swoich danych w systemie, w tym potwierdzenie spełniania nowych kryteriów rejestracji. W sytuacji, w której podmiot nie dokona uaktualnienia danych we wskazanym terminie, utraci możliwość świadczenia usług w ramach KSU.

Jednocześnie Ministerstwo Rozwoju zwraca się z prośbą o stopniowe wprowadzanie nowego nazewnictwa, gdzie Rejestr Usług Rozwojowych (RUR)zastąpiono nazwą Baza Usług Rozwojowych (BUR) poprzez zastosowanie zapisu Baza Usług Rozwojowych (Rejestr Usług Rozwojowych) w bezpośrednich kontaktach z potencjalnymi beneficjentami i odbiorcami wsparcia, oficjalnej dokumentacji związanej z uruchomieniem Podmiotowych Systemów Finansowania usług rozwojowych (PSF) oraz w kryteriach wyboru projektów przedstawianych do zatwierdzenia przez Komitet Monitorujący.

Newsletter zapisz się

Kalendarz wydarzeń

Copyright © 2010 Regionalny System Usług. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Artneo.pl Artneo

liczba odwiedzin: 661504

"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego"